відвідувачів

Головна » 2014 » Грудень » 8 » Змагання з шахів
12:00
Змагання з шахів

26-28 листопада в місті Миргороді відбулись змагання з шахів у залік обласної Спартакіади школярів. Команду Миргородського району представляли переможці районних змагань, учні Зубівського НВК: Халітов Артем і Федоренко Оксана, та Попівської ЗОШ: Шевела Андрій і Марціян Владислав.

За шахівницями точилася напружена боротьба між десятьма командами за швейцарською системою із 7 турів. Перемогу у змаганнях, із великою перевагою над іншими командами, здобули юні шахісти Миргорода, вихованці майстра спорту В.О. Яворовського. Спортсмени із Кременчука посіли друге місце, із

Комсомольська – третє.

Команда Миргородського району продемонструвала гідний опір шахістам Кременчука: 1-3, Комсомольська: 2-2, Пирятина: 1-3, Лохвиці: 3-1, Семенівки: 2-2, Миргорода: 0-4, Нових Санжар: 3-1 і зайняла сьоме загальнокомандне місце. Слід відзначити яскраву гру капітана нашої команди Халітова Артема який, змагаючись на першій дошці, здобув 6 перемог із 7 і став срібним призером в особистому заліку, а також виконав нормативи І спортивного розряду із шахів.

Переглядів: 326 | Додав: mirgvo9629 | Рейтинг: 0.0/0